Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 7-28.03.2024 w Lago Azul (Portugalia).
Powołania
Waga lekka kobiet
Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław)
Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa)
Radosz Martyna (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań)
Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków)
Wiosła krótkie kobiet
Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz)
Chrzanowska Paulina (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań)
Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz)
Wiosła długie kobiet
Gałka Dominika (AZS UMK Toruń)
Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń)
Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Ludwiczak Weronika (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Waga lekka mężczyzn
Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk)
Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica)
Wiosła krótkie mężczyzn
Barański Fabian (WTW Włocławek)
Biskup Mateusz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa)
Czekanowicz Igor (KS Posnania RBW Poznań)
Domański Konrad (WTW Warszawa)
Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań)
Litka Cezary (KS Posnania RBW Poznań)
Płomiński Piotr (WTW Warszawa)
Rańda Michał (AZS Wratislavia)
Woźniak Jakub (KW04 Poznań)
Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń)
Wiosła długie mężczyzn
Bartkowski Bartosz (Wisła Grudziądz)
Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Jackowiak Emilian (KS Posnania RBW Poznań)
Lewicki Tomasz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Posyłajka Łukasz (AZS Szczecin)
Streich Oskar (AZS UMK Toruń)
Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań)
Tomiak Szymon (KS Posnania RBW Poznań)
Wilangowski Mateusz (Wisła Grudziądz)
Wojtalak Patryk (KS Posnania RBW Poznań)
Sztab
Dziekoński Rafał - Trener
Gutorski Wojciech - Trener
Jankowski Wojciech - Trener
Kurek Maciej - Trener
Konecki Przemysław - Trener
Pawłowski Łukasz - Trener
Sycz Robert - Trener
Wojciechowski Aleksander - Trener
Bojsa Patryk - Fizjoterapeuta
Kuczera Rafał - Fizjoterapeuta
Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta
Wdowiński Paweł - Fizjoterapeuta
Wolff Maria - Lekarz
Zobacz także
Mulhouse Long Distance Race: trwają zgłoszenia do wyjątkowej imprezy
26 cze 2024
Długodystansowy wyścigu z Miluzy do Bazylei zaplanowano na 8 października 2024 roku. Międzynarodowa impreza w poprzedniej edycji przyciągnęła na start m.in. wioślarzy z Francji, Szwajcarii i Niemiec. Tegoroczne zmagania to szansa startu takż...
Zgrupowanie czwórki podwójnej mężczyzn w Livigno (24.06-2.07.2024)
25 cze 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 24.06-2.07.2024 w Livigno (Włochy).
Powołania
Barański Fabian (WTW Włocławek)...
Sejmik Sprawozdawczy PZTW: nowi Członkowie Honorowi
24 cze 2024
W dniu 22 czerwca w Kruszwicy odbył się CIII Sejmik Sprawozdawczy Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
Podczas obrad prowadzonych przez prezesa Adama Korola m.in. zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok 2023, wręczono nagrody dla klub?...
4-6.07 | Akademickie Mistrzostwa Świata Rotterdam (Holandia) |
12-14.07 | LXXV Enea Mistrzostwa Polski Juniorów Poznań |
19-21.07 | Enea Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Enea Mistrzostwa Polski Młodzików Kruszwica |